Zrób to sam: meble nie z palet{Zobaczyło film: 10563
Czas trwania: 5m 35s
Wasza ocena: 191
Ilość reakcji waszych: 10
Szukacie alternatywy dla zwykłych mebli z palet? Przygotowałem dla Was propozycję, jak wykonać je ze zwykłych desek. W tym filmie poka ...

Zrób to sam: meble nie z palet

- Korzystanie z palet nasyconych rakotwórczymi substancjami to totalna porażka i meble z palet czy jakiekolwiek elementy domu z palet to samobójstwo dla ludzi. Aby bowiem paleta nie zgniła jest balsamowana bardzo szkodliwą chemią.
- Raczej sześcianów, a nie kwadratów.
- Nie idźmy tą drogą... Stolarz powinien pokazać jak zrobić naprawdę ładną ławkę/fotel/narożnik a nie takie udaje badziew z palet. Teraz jedynie amerykańscy youtuberzy to pokazują. Wiem że stać Pana na więcej.
- 👍👍👍
- Wow super 😍
- Ja uwielbiam nietypowe meble ale palet nie trawie.Co by z nich nie zrobić wygląda jak miejsce przerwy na budowie.
- Ja bym nie szedł w tą głupią modę "meble z palet" wiem że to się klika na YT, ale lepiej przekonać ludzi że nie warto robić lipy z kiepskiej jakości drewna, tylko wydać parę groszy i zrobić ładna ławeczkę na lata z porządnego materiału.
- Faktycznie idzie się nabrać, że to z palet 😉 Fajne jest to, że tak przygotowany materiał daje nam praktycznie nieskończone możliwości w tworzeniu naszych mebli "z palet" i co ważne mamy pewność, że nasze mebelki są z czystego materiału a nie po paletach na których różne rzeczy były przewożone... Nie koniecznie dla nas zdrowe. Dobra robota Panie Darek 👍 Pozdrawiam
- Tego jeszcze nie grali, to z palet czy nie z palet. Genialny pomysł i wykonanie, Pozdrawiam serdecznie.👍😉