[ RENOWACJE ] Renowacja kredensu z lat 50 PRL efekt końcowy{Zobaczyło film: 179557
Czas trwania: 7m 4s
Wasza ocena: 768
Ilość reakcji waszych: 253
Całość procesu renowacji kredensu z lat 50 tych PRL. ...

[ RENOWACJE ] Renowacja kredensu z lat 50 PRL efekt końcowy

- Dzisiaj znalazłam taki mebel w garażu u taty i nie mam pojęcia od czego zacząć bo nie posiadam takich sprzętów jak wy urzywalascie. Na moim kredensie jest kilka warstw farby olejnej białej, chciałabym aby biały pozostał 🙂 co robić jak zacząć
- Denerwująca muzyka.
- Fajna kobitka tylko czemu tak sie garbi??? Boi sie czy wstydzi???
- Mam takie dwa i chcialem spalic ale zr9bie cos fajnego
- fajnie
- co powiecie o powieszeniu górnej części kredensa na ścianie, tak aby dolny blat był cały odsłoniety i mozliwy do uzytkowania w pełni?
- Wspomnienia odżyły, piękny mebel , świetna robota, za kilkadziesiąt lat znowu ktoś go odnowi :) , pozdrawiam serdecznie .
- Też taki mieliśmy. Chyba stoi jeszcze gdzieś upchnięty. Niby stare ale jakość wykonania przebija to co się teraz robi.
- Megaa
- Świetnie to zrobiliście, mam dwa stare kredensy do odnowienia i kiedyś muszę się za nie zabrać. Pozdrawiam.
- Tu więcej byście też znaleźli ubiius.pl odszkodowania więcej to już w google trzeba.
- mam pytanie, czy jest sens i zasadność, aby taki kredens pomalować OLEJNĄ farbą? Mam kredens ktory malowalem bejcą i powiem szczerze , że idealnie to nie wygląda.... zastanawiam się nad olejną, czy jest to sensowne aby lite drewno pokrywać taką farbą??
- Podobny kredens chcę wyremontować, tylko zastanawiam się czy może satynowa farba nie będzie odpowiedniejsza? Brawo, że przywróciliście go do życia.
- Posiadam taki kredensik w piwnicy. Chętnie odsprzedam 😉
- Nie wiem kto daje łapki w dół wiadomo że to nie specjaliści tylko zwykli ludzie za pomysł duże brawa kreatywność to podstawa 😀
- Masz żeby jak kon 🐴 nie boisz sie ,ze Ci pogryzie narzędzia?
- Ten kredens jest cudny 😍
- Bardzo dobra robota:)
- Mam pytanie techniczne. Czy drzwi i boki tego kredensu sąz litego drewna lub płyty stolarskiej, czy też może jest to drewniana rama na którą naklejono obłóg z obu stron? Tzn czy pukając na środku drzwi jest głuchy odgłos? :)
- Piękny mebel ale robota glupiego. Na cholerę ten biały zamiast ładne zapuścić lakierem bezbarwnym :((
- Wszyscy piszą ze to solidny mebel i kawal solidnego drewna . Przeciez sam blat jak i drzwiczki sa puste w srodku! A sam mebel w 2 częściach mozna samemu podnieś i ustawić