METAMORFOZA KOMODY ZE ŚMIETNIKA // MALOWANIE I OKLEJACIE MEBLI CZ.2 // DIY MAKEOVER DRESSER{Zobaczyło film: 38564
Czas trwania: 18m 19s
Wasza ocena: 747
Ilość reakcji waszych: 94
Ostatni pozytywny odzew pod metamorfozą dodatkowo zmotywował mnie do szybkiego nakręcenia kolejnego filmu i przerobienia kolejnej komody. ...

METAMORFOZA KOMODY ZE ŚMIETNIKA // MALOWANIE I OKLEJACIE MEBLI CZ.2 // DIY MAKEOVER DRESSER

- Moim zdaniem to nierówne odklejanie się listewek wynikało z diametralnie różnej chłonności podłoży klejonych do siebie i źle dobrany klej
- No genialna! Nie powstydziłabym się takiej komody u siebie w domu, świetna jest :)
- Jakie farby polecasz?
- Pomysł super.wyglad po wykonaniu średni
- Ile farby poszło na malowanie tego?
- Ja bym dala nozki ruchome i pomalowala na bialo farba do mebli
- Czy masz może jakiś film o renowacji kredensu z drewna?
- ❤👌👍👍👍
- Mebel wyszedł super, pomimo niedociągnięć spowodowanych kiepskimi materiałem. Nie mówię tego absolutnie żeby krytykować Ciebie tylko raczej asortyment Casto ;) Sama kupiłam tam półki żeby zrobić z nich stolik. Żadna nie trzymała wymiarów. Część udało mi się wymienić już w sklepie a część dostrzegłam już w domu po docięciu... Po czasie drewno się jeszcze wypaczyło, bo pewnie nie było sezonowane... A to były deski o grubości 1,5 cm a nie cienkie listewki więc załamka.
A wracając do filmiku - bardzo inspirujący, sama odnawiam stare meble więc pewnie kiedyś skorzystam z pokazanych tu patentów :)
- Brak dokładności przy klejeniu listewek. Brakuje mocnego docisku. Okrągłe końcówki uchwytów powinny być minimalnie wpuszczone w głąb listewek.
- Tu też bym zerknął: https://kancelarianowak.com/ , warto było.
- Pomysł jest bardzo dobry, natomiast cały proces jest mocno amatorski.
- Pomysl moze i fajny ale efekt nie powala
- 🌻
- Super wyszło! Lubię Wasz kanał. Otwieranie pudełka 😂 fajnie!
- Zajebiście wygląda, w jakie programie robisz projekty?
- Wyszło fajnie, listewki z drewna to nie problem, potrzebowałeś po prostu kawałka płyty np sklejki albo dużej płytki gresowej, jakbyś to zapiął ściskami stolarskimi na listewkach to by sobie wyschły i by się nie podniosły. Cienkie drewno odkształca się pod wpływem wilgoci i potem zostaje tak jak wyschnie, jakby było dociśnięte w trakcie wysychania to wyschłoby na prosto :) Powodzenia w kolejnych renowacjach!
- Super ! Gratuluję pomysłu 👌
- Fajny pomysł. Jak dla mnie koszta za duże. Szukałbym tańszych rozwiązań. za ponad 1000 zł można już fajny mebel kupić. Ale WIELKA PiONA , że sam to robiłeś. Na pewno cieszy to bardziej i kupno gotowca ;). U mnie masz już suba i łapkę w górę. Czekam na kolejne filmiki. Fajnie, że na końcu pokazujesz ile co kosztowało i co ewentualnie byś zmienił.
- Malowanie oraz oklejanie mebli może nadać im drugie życie. Ja niestety nie mam na to czasu i jestem na etapie zamawiania ich drogą sieciową. Co możecie powiedzieć na temat sklepu edinos.pl ? Ktoś korzystał? Prośba o info ;)
- Jest super i efekt piękny. :) Czy te elementy, które nie są fornirowane, również matowisz przed malowaniem i czy zabezpieczasz później farbę lakierem? :)