DIY: Jak własnoręcznie wykonać komplet wypoczynkowy z palet euro - przedstawia Lady of the House{Zobaczyło film: 87149
Czas trwania: 2m 12s
Wasza ocena: 175
Ilość reakcji waszych: 18
Produkty: Impregnat Ochronno Dekoracyjny Powłokotwórczy: https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Produkty-do-drewna/Impregnaty/VIDARON-Imp ...

DIY: Jak własnoręcznie wykonać komplet wypoczynkowy z palet euro - przedstawia Lady of the House

- Korzystanie z palet nasyconych rakotwórczymi substancjami to totalna porażka i meble z palet czy jakiekolwiek elementy domu z palet to samobójstwo dla ludzi. Aby bowiem paleta nie zgniła jest balsamowana bardzo szkodliwą chemią.
- Szkoda ze materace byly kupione
- szkoda, że nie widać jak materiał został zszyty :/
- Kupilem VIDARON ostatnio do palet. TRAGEDIA, zeby otworzyc tą puszke trzeba szerokiego śrubokręta , płotka i walic z kazdej strony az w koncu wyjdzie. Kto to projektowal ? Po zamknięciu znowu pokrywka sie blokuje i mozna marzyc o ponownym otwarciu bez rozlewania. W zyciu just tego badziewia nie kupie. Ujecie z otwieraniem puszki az nadto wymownie ucięte po pierwszej probie. Moge sie zalozyc ze kobieca rączka tego nie otworzyla tylko jakis Pan musial pomoc.
- Jakiej grubości jest gąbką?
- pozdrowienia dla tego kto starał się domyć kostkę po malowaniu ;) filmik spoko, może nie jako instruktaż ale jako motywacja do zrobienia u siebie.
- these are wonderful and terrific jobs to do
- Dlaczego nie pokazano prawdziwej metody szycia tych poduszek? Przecież pomysł sprowadza się do ułożenia na sobie i obok siebie palet a nie zrobienia z nich kompletu wypoczynkowego. Badziewie. W dodatku sposób malowania palet i to rozchlapywanie po granice reklamowanego preparatu... Żal tak czasu jak i materiałów. Reklama nie zachęca do użytku tego produktu. Pa pa
- Bardzo świetny pomysł.Napewno go wykorzystam.
- Impregnat bez zabezpieczenia folią, japonki i zwiewny sweterek, do tego ta technika szycia... Ahh, reklamy górą ;)
- Opisali też na tej stronie malowanie mieszkań lublin myśle że jest ok,
- ciekawe kto vidaron z kostki odmyje :) pozdrawiam folia zawsze spoko
- mam pytanie czy te palety trzeba złączyć ze sobą?
- Jaka gąbka i materiał zostały użyte do siedzisk ?
- Czy można prosić o oznaczenie, nazwę jaki odcień Vidaron został użyty?
- takie siedziska i materiał to tylko na maszynie musi byc zszywny a nie ręcznie. szyje i siedzę w tej branży po uszy. na wizji palety do konca nie były pomalowane tylko góra dno juz nie, a gotowo palety były juz cale pomalowane .
- Gdzie palety euro? Widać tylko reklamę impregnatu ;)
- Super